TV COLOR

Telewizja satelitarna i naziemna

Telewizja satelitarna i naziemna

Choć obecnie coraz więcej osób korzysta z internetu także do oglądania filmów na laptopach, czy nawet smartfonach, a cyfrowe platformy pozwalają w dowolnym momencie obejrzeć ulubiony serial zarówno na mniejszym, jak i na większym ekranie, to wciąż dla Polaków najpopularniejszym medium pozostaje telewizja. Dlatego też naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dostępu do telewizji satelitarnej oraz naziemnej.

Dla kogo telewizja satelitarna i naziemna?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych ofert firm zajmujących się dostarczaniem pakietów telewizji kablowej. Skierowane są one jednak zazwyczaj do mieszkańców dużych i średnich miast. Osoby mieszkające w małych miasteczkach, wsiach, czy też miejscach trudnodostępnych jak np. górach, które chcą cieszyć się nieograniczonym dostępem do dużej liczby kanałów z całego świata, mogą zdecydować na telewizję satelitarną. Jeśli zaś wystarczy im podstawowy pakiet kanałów, to wówczas dobrą opcją będzie dla nich telewizja naziemna. Warto dodać, że wybór telewizji naziemnej może być podyktowany również względami ekonomicznymi. Po prostu za jej odbiór w przeciwieństwie do kablówki nie trzeba płacić. Kwestie finansowe mają również znacznie w przypadku telewizji satelitarnej. Występują w niej płatne kanały, jednak oprócz nich znaleźć można całkiem pokaźną liczbę stacji, które można oglądać całkowicie za darmo.

Jak uzyskać dostęp do telewizji satelitarnej i naziemnej?

Pomimo tego, że odbiór kanałów w telewizji naziemnej oraz sporej części programów w telewizji satelitarnej jest nieodpłatna, nie znaczy to, że dostęp do nich nie wymaga poniesienia pewnych kosztów – trzeba zakupić odpowiednią antenę, a następnie zamontować ją w odpowiedni sposób. Można zadania w tym zakresie zlecić również naszej firmie. Dobierzemy dla Państwa anteny satelitarne i naziemne firm Dipol lub Televes, które pozwolą bez zakłóceń odbierać sygnał telewizyjny. Nasze usługi obejmuję montaż nie tylko pojedynczych, ale także zbiorczych anten, które świetnie sprawdzą się w obiektach wielomieszkaniowych, zapewniając wszystkim lokatorom możliwość cieszenia się dostępem do telewizji.