TV COLOR

Inteligentny dom

Inteligentny dom

W naszych domach posiadamy coraz więcej urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Co prawda korzystanie z nich jest teoretycznie proste i nie nastręcza zbyt wielu problemów, to jednak konieczność ustawiania odpowiednich parametrów w każdym z nich może okazać się bardzo czasochłonna. Istnieje jednak sposób, aby ułatwić sobie obsługę wszystkich instalacji w domu. Wystarczy połączyć je w jeden wspólnie działający system. Zwłaszcza że inteligentny dom, bo takim właśnie terminem określa się ów system, nie jest już jedynie ekstrawagancją, na którą stać nielicznych, ale czymś dostępnym obecnie dla niemal każdego.

Co daje inteligentny dom?

Jak zostało już wspominane inteligentny dom, łącząc w sobie wiele różnych instalacji, zwiększa wygodę użytkowania. Dzięki niemu można za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona sterować wszystkimi lub wybranymi urządzeniami z dowolnego nawet bardzo oddalonego miejsca. Możliwość zdalnego ustawiania wszystkich parametrów w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji oraz wyłączania działających sprzętów, przyczynia się ponadto do zmniejszenia kosztów eksploatacji mieszkania. Dodatkowo stały dostęp do alarmu i monitoringu pozwala dokładnie kontrolować, co dzieje się w domu podczas nieobecności, przyczyniając się tym samym wydatnie do zwiększenia bezpieczeństwa.

Nasza oferta w zakresie
inteligentnych domów

Dla naszych klientów możemy przygotować projekt inteligentnego domu zgodny z ich potrzebami oraz dostosowany do przewidzianego przez nich budżetu. W efekcie przygotowany system może objąć zarówno wszystkie, jak i wybrane instalacje i urządzenia. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów, którzy planują dopiero budowę swojego domu. Daje to bowiem szerokie możliwości w zakresie stworzenia wraz z nimi systemu zapewniającego pełny komfort użytkowania. Jesteśmy w stanie przerobić na inteligentny dom także już istniejący obiekt, wymaga to jednak od nas więcej czasu i pracy oraz wiąże się z wyższymi kosztami dla klienta.