TV COLOR

Instalacje domofonowe i wideodomofonowe

Instalacje domofonowe i wideodomofonowe

Jednym ze sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa swojej posesji jest montaż urządzenia pozwalającego na kontrolę dostępu. Dzięki niemu można w prosty sposób sprawdzić, kto akurat pojawił się przed furtką i w ten sposób zapobiec wpuszczeniu na teren intruza. Urządzeniem, które pozwoli zweryfikować tożsamość na podstawie głosu, jest domofon. Będzie on użyteczny w domach wolnostojących, a jeszcze bardziej w budynkach wielomieszkaniowych, przez które codziennie przewija się wiele osób. Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom ochrony, można zamontować wideodomofon. Dzięki temu urządzeniu nie tylko słyszy się, ale również widzi osobę stojącą pod drzwiami. Zależnie od preferencji klientów jesteśmy w stanie na ich życzenie przygotować instalacje domofonowe lub wideodomofonowe.

Jakie urządzanie wybrać?

Wybór odpowiedniego urządzania do kontroli dostępu powinien być podyktowany realnymi potrzebami. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele domofonów i wideodomofonów zarówno w wersji cyfrowej, jak i analogowej. Różnią się one pomiędzy sobą konstrukcją, ilością dostępnych funkcji, a także co również ma znacznie ceną. Warto podkreślić, że cyfrowe modele wymagają mniejszej ilości kabli, co ułatwia ich montaż. Można je również zintegrować z alarmem, jak też włączyć w system inteligentnego domu. Są one jednak znacznie droższe od swoich analogowych odpowiedników. Oprócz tego ich obsługa może być bardziej skomplikowana, zwłaszcza dla osób starszych.

Montaż, rozbudowa i serwis domofonów i wideodomofonów

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór domofonów i wideodomofonów w różnych przedziałach cenowych. Wykonujemy proste instalacje analogowe, jak też rozbudowane cyfrowe systemy wyposażone w wiele funkcji oraz opcję zdalnego sterowania za pomocą urządzeń mobilnych. Każde zamówienie realizujemy indywidualnie, uwzględniając potrzeby użytkowników, architekturę i wielkość budynków oraz możliwości finansowe klientów. Nasza oferta oprócz montażu domofonów i wideodomofonu obejmuje także rozbudowę i modernizację istniejących instalacji oraz usługi serwisowe.