TV COLOR

Instalacje teletechniczne i elektryczne

Projektowanie i montaż instalacji teletechnicznych

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Usługi w tym zakresie oferujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W trakcie niemal trzech dekad działalności realizowaliśmy zlecenia o różnej skali i stopniu skomplikowania, dzięki czemu z będziemy mogli zająć się w odpowiedni sposób Państwa zamówieniem. Zależnie od Waszych potrzeb pomożemy podnieść poziom bezpieczeństwa Waszego domu lub też uczynić go bardziej funkcjonalnym i wygodnym w użytkowaniu. To jednak tylko część tego, co możemy przygotować dla naszych klientów. Dlatego, jeśli chcesz przenieść swoje mieszkanie w XXI wiek, to koniecznie skorzystaj z naszym usług.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Niezależnie od tego, czy realizujemy zlecenie na wykonanie prostych instalacji, czy też przygotowujemy rozbudowany i złożony system, to do postawionego przed nami zadania podchodzimy w pełni indywidualnie. Co to jednak oznacza w praktyce? Przede wszystkim przed przystąpieniem do pracy dokładnie określamy, jakie są potrzeby i oczekiwania klienta. Na tej podstawie doradzamy zaś i dobieramy takie rozwiązanie, które pozwolą całkowicie je spełnić. Przygotowując projekt instalacji, bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, mogące mieć wpływ na jej funkcjonalność oraz dostosowujemy ją do specyfiki obiektu klienta. Dzięki temu będzie ona nie tylko dobrze wypełniać swoje funkcje, ale pozostanie przy tym wygodna w użytkowaniu.

Co obejmuje nasza oferta w zakresie przygotowania instalacji?

Dla naszych klientów możemy przygotować instalacje elektryczne do nowo powstających budynków mieszkalnych oraz sieci komputerowe do obiektów biurowych. Jesteśmy w stanie stworzyć system, pozwalający na zdalne sterowanie całością elektrycznego i elektronicznego wyposażenia w mieszkania. Możemy także zamontować instalacje zabezpieczające przed włamaniem oraz sygnalizujące wystąpienie pożaru. Oprócz tego wykonujemy również cyfrowe lub analogowe urządzenie powalające na kontrolę dostępu poprzez weryfikację tożsamości za pomocą głosu, lub głosu i obrazu. Uzupełnieniem naszej oferty jest zaś montaż anten naziemnych i satelitarnych.

Nasza oferta

Alarmy i monitoring

Alarm i monitoring do niedawna spotykane wyłącznie w mieszkaniach bardzo zamożnych osób, obiektach usługowych lub biurowych stają się obecnie coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Inteligentny dom

W naszych domach posiadamy coraz więcej urządzeń elektronicznych. Co prawda korzystanie z nich jest teoretycznie proste, to jednak konieczność ustawiania odpowiednich parametrów okazuje się trudna.

Instalacje domofonowe

Jednym ze sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa posesji jest montaż urządzenia kontroli dostępu. Dzięki niemu można sprawdzić, kto pojawił się przed furtką i w ten sposób zapobiec wpuszczeniu intruza. 

Telewizja satelitarna i naziemna

Wciąż dla większości Polaków najpopularniejszym medium pozostaje telewizja. Dlatego też naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dostępu do telewizji satelitarnej oraz naziemnej.

Instalacje elektryczne i informatyczne

Trudno wyobrazić sobie dom bez sprzętów takich jak pralka, lodówka, odkurzacz, żelazko czy suszarka do włosów. Na wyposażeniu coraz częściej znajduje się także zmywarka lub ekspres do kawy.

Instalacje przeciwpożarowe

Ludzie często wkładają dużo serca i pracy w aranżację mieszkania, chcąc uczynić je nie tylko funkcjonalnym, ale także atrakcyjnym wizualnie i przytulnym. Nierzadko wiąże się to z niemałymi nakładami finansowymi.